30-dagen geld terug garantie

Je zult het geweldig vinden.

Maar voor het geval dat niet het geval is... Wij bieden een retourbeleid van 30 dagen voor alle producten van L'Elegance Ésthetique.

Retourzendingen en terugbetalingen

We bieden een retourbeleid van 30 dagen voor ongebruikte artikelen die in de originele verpakking worden geretourneerd. We geven echter geen restitutie voor artikelen die zijn gebruikt, gedragen of beschadigd door normaal gebruik of misbruik. Als u een artikel retourneert dat niet is goedgekeurd door ons team, zonder geldige reden, of buiten de periode van 30 dagen valt, behouden wij ons het recht voor om herbevoorradingskosten van maximaal 25% van de aankoopprijs in rekening te brengen.

Om een ​​retourzending te starten, kunt u ons binnen 30 dagen na levering een e-mail sturen op info@eleganceesthetique.com with, waarbij u uw bestelnummer en de reden voor de retourzending vermeldt. Alle retourzendingen moeten door ons team worden goedgekeurd voordat het product naar ons wordt teruggestuurd. Artikelen moeten in de originele verpakking en in ongebruikte staat worden geretourneerd. Vermeld uw bestelnummer en verzendnaam in uw retourpakket, zodat wij uw retourzending snel kunnen verwerken. Klanten zijn verantwoordelijk voor de verzendkosten voor het retourneren, tenzij het artikel bij ontvangst beschadigd is. Wij vergoeden geen verzendkosten.

Na ontvangst van uw retourzending kan het tot 10 werkdagen duren voordat wij uw artikel(en) hebben geïnspecteerd. Nadat we hebben bevestigd dat alle geretourneerde artikelen in goede staat verkeren, kan het tot 40 werkdagen duren vanaf de datum waarop we de terugbetaling hebben bevestigd. Als u uw terugbetaling niet ontvangt nadat we hebben bevestigd dat deze is verwerkt en met succes is terugbetaald, neem dan contact op met uw financiële instelling.

We geven geen restitutie voor artikelen die zijn gebruikt, gedragen of beschadigd door normaal gebruik of misbruik.

Alle terugbetalingen worden verwerkt in Amerikaanse dollar ($USD), hetzelfde als bij de oorspronkelijke aankoop. Houd er rekening mee dat klanten verantwoordelijk zijn voor eventuele kosten die verband houden met transacties in vreemde valuta of wisselkoersen.
 

Productproblemen

We nemen productveiligheid serieus en moedigen onze klanten aan om onze producten veilig en verantwoord te gebruiken. Volg alle juiste gebruiksinstructies en veiligheidsmaatregelen die bij uw product zijn geleverd en alle beschikbare bronnen op onze website. Als u dit niet doet, kan dit leiden tot schade of letsel, waarvoor wij niet verantwoordelijk kunnen worden gehouden, en eventuele daaruit voortvloeiende terugbetalingen of vervangingen zullen naar eigen goeddunken zijn. Als u enig ongemak ondervindt tijdens het gebruik van onze producten, stop dan onmiddellijk met het gebruik en neem contact met ons op via info@eleganceesthetique.com. We. Wij helpen u bij eventuele problemen of vragen.

Beschadigde artikelen

Wij besteden veel zorg aan het verpakken van onze producten om schade tijdens het transport te voorkomen. We beschouwen een artikel als beschadigd als het een defect vertoont of als het product fysiek kapot is. Beschadigde verpakking die is ontstaan ​​tijdens het transport, zoals gedeukte dozen, etc. bij een product in goede staat, wordt niet als schade beschouwd.

Als uw artikel beschadigd aankomt, laat het ons dan binnen 48 uur na levering weten. Als u een beschadigd artikel wilt melden, kunt u ons een e-mail sturen op info@eleganceesthetique.com and, inclusief een duidelijke foto van de schade. Wij bepalen kosteloos of u in aanmerking komt voor vervanging. Wij vergoeden, vervangen of accepteren geen retourzendingen voor artikelen die beschadigd zijn door normaal gebruik, slijtage of misbruik.